Series
Ratings
103
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Skyscraper LiveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5

Something in the RainRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5