Movies
Ratings
618
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The SearchersRated ★ 3.5
The 39 StepsRated ★ 3.5
The American FriendRated ★ 4.0
Until the End of the WorldRated ★ 4.5
Dial M for MurderRated ★ 4.0

BugoniaRated ★ 3.5

Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Die, My LoveRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 2.0
The Eighth DayRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Slide Strum MuteRated ★ 3.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.5
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0