Movies
Ratings
114
Christmas in AugustRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0

FluRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5

Thread of LiesRated ★ 2.0

Public EnemyRated ★ 3.0

A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5

The TowerRated ★ 3.0

The Front LineRated ★ 3.5

AlwaysRated ★ 5.0