Titles you rated

Last Samurai StandingRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
3%Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0