Movies
Ratings
62

I Feel PrettyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5

Be with YouRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 2.0

Begin AgainRated ★ 1.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0

MinariRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5

Extreme JobRated ★ 4.0