Movies
Ratings
127
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 2.0

A Company ManRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0

R-PointRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0

Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0