Titles you rated

Steel RainRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0

New TrialRated ★ 1.0

Fabricated CityRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
RisenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5

The Chronicles of EvilRated ★ 3.0

Love ForecastRated ★ 3.0

The RevenantRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 2.5

The PriestsRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 2.5
South BoundRated ★ 0.5