Movies
Ratings
30
Bird BoxRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.0
JokerRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 5.0

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0

VenomRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 3.0

ExitRated ★ 4.5

SnowpiercerRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 5.0