Series
Ratings
423
Dear XRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Love, Take TwoRated ★ 1.0
AemaRated ★ 2.5
GlitchRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0