Movies
Ratings
1253
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Scream 7Rated ★ 1.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
ChimeRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.5
The SingersRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.5
HumintRated ★ 3.0
MercyRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
PrimateRated ★ 2.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.5