Movies
Ratings
259
Inside OutRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5

Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.0
As the Gods WillRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5

CartRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0