Movies
Ratings
1034
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5

Chungking ExpressRated ★ 4.0

The WhaleRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 3.5

Hail to HellRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
SwallowRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The FalloutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 4.0

Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0