Movies
Ratings
259
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5

SicarioRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0

Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5

The RevenantRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0

Confidential AssignmentRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5

Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Water DivinerRated ★ 3.5