Movies
Ratings
174
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5

All About My WifeRated ★ 3.0

Begin AgainRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.5

Miss GrannyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.5

Mood of the DayRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5

Battle RoyaleRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.5

Tabloid TruthRated ★ 3.5

SplitRated ★ 5.0