Series
Ratings
145
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The FrogRated ★ 2.5
Our HomeRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.5