Series
Ratings
136
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5

Woman of DignityRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
JackpotRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 0.5

EntertainerRated ★ 0.5
Come Back AliveRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
MemoryRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
City HallRated ★ 2.5