Titles you rated

Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0

Perfect NumberRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5

King and the ClownRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0