Movies
Ratings
15

The Man from NowhereRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5

FriendRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0

My BrotherRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5