Movies
Ratings
450

The HimalayasRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
WimbledonRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5

Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.5

NightcrawlerRated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0

Furious 7Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0