Movies
Ratings
162
PauletteRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
DevilRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 1.5
The SalesmanRated ★ 3.5