Titles you rated
Man of SteelRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0

Confession of MurderRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 5.0

SilencedRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0

The Terror LiveRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0