Titles you rated
The StrangersRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0

Vantage PointRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0

MotherRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.5
American PieRated ★ 4.0