Movies
Ratings
213

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5

Han Gong-juRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.5

Midnight Diner 2Rated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.0

My BrotherRated ★ 3.5

Princess AuroraRated ★ 3.5

Highway StarRated ★ 3.5

MissingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5