Series
Ratings
704
AsuraRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
Archive 81Rated ★ 3.0
Midnight MassRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 4.5