Titles you rated

Digimon AdventureRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 4.5

Pan's LabyrinthRated ★ 5.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Baseball GirlRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5

My Annoying BrotherRated ★ 2.0
HyakuemuRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0