Movies
Ratings
527
TogetherRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5

[REC]Rated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 5.0
Re/MemberRated ★ 5.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5