Series
Ratings
92
LTNSRated ★ 4.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
DekalogRated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Risqué Business: JapanRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0