Movies
Ratings
114

Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5

FriendRated ★ 5.0
Love+SlingRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5

Baby DriverRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0

Love, LiesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 1.5