Titles you rated


The Man Standing NextRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
ColumbusRated ★ 4.0

Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
DetroitRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0