Titles you rated

The HoldoversRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 4.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5

Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5

Secret SunshineRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.0

Chungking ExpressRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0