Series
Ratings
41
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Twenty Years OldRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 2.5

On AirRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0

Personal TasteRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5