Titles you rated


Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5