Titles you rated


ExitRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.0

Take PointRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5

Samjin Company English ClassRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 5.0

SicarioRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0

The Drug KingRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.5