Movies
Ratings
159
ZootopiaRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 3.5

Love ForecastRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.0

Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5

QuickRated ★ 3.0