Movies
Ratings
1108
The Hurt LockerRated ★ 5.0

Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Innocent ThingRated ★ 0.5
Cheaper by the DozenRated ★ 2.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 2.5
A Single SparkRated ★ 2.0
Taking WoodstockRated ★ 2.5
2046Rated ★ 2.0
Tokyo RaidersRated ★ 2.0

Happy TogetherRated ★ 5.0
A City of SadnessRated ★ 3.0
The BeachRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
This Boy’s LifeRated ★ 2.5
The Basketball DiariesRated ★ 2.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 2.5