Movies
Ratings
1250
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5

BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5

Speak No EvilRated ★ 2.5

IncendiesRated ★ 4.5