Series
Ratings
58
She Was PrettyRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0