Movies
Ratings
135
SickoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0