Movies
Ratings
357

Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 0.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A Special LadyRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 2.5

Break OutRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Ghost Over FlowersRated ★ 2.5

Will You Be ThereRated ★ 3.0

The ClientRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 2.5