Series
Ratings
264
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
17.3 About a sexRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5

Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
American NightmareRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5