Titles you rated

Innocent DefendantRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
ScorpionRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0