Movies
Ratings
20
JumperRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 5.0

Public EnemyRated ★ 4.0

Another Public EnemyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0

A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0

The Yellow SeaRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0

Nameless GangsterRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.0