Titles you rated

When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
StartupRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0