Movies
Ratings
695
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 3.0

Alice in EarnestlandRated ★ 3.5

Miss GrannyRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5

Door LockRated ★ 2.5

Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5

Days of Being WildRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5

VeteranRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0