Titles you rated
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
CarsRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 2.5

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0

The ServantRated ★ 3.0

A Frozen FlowerRated ★ 0.5

The SuspectRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5

The TowerRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 4.0

The SwindlersRated ★ 4.0