Movies
Ratings
966
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5

I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5