Titles you rated

밤의 여왕Rated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0

MoneyRated ★ 2.5

Source CodeRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.5

The SuspectRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5

My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 1.0
The Measure of a ManRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.0