Series
Ratings
15
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0

Something in the RainRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0