Series
Ratings
23
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
Sengoku Basara 2Rated ★ 4.0
Sengoku BasaraRated ★ 4.0
Giant KillingRated ★ 5.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 5.0