Titles you rated
Dark WatersRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.0
The Wolf's CallRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0

Battle RoyaleRated ★ 4.0

Porco RossoRated ★ 3.5

AshfallRated ★ 2.0

Extreme JobRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5

Take PointRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5